Stírací rakle

Flexo Concepts – Stírací rakle TruPointTM

Stírací rakle TruPointTM od firmy Flexo Concepts jsou navrženy tak, aby zlepšily kvalitu tisku a snížily provozní náklady tiskáren. Mezi tyto produkty patří rakle Orange, pro úzkou dráhu; rakle Durapoint, pro vlnitou lepenku; těsnící rakle Polyester, UHMW rakle a další.

Výhody:

  • vysoká výdržnost vede k méně častým výměnám a tedy i ke kratšímu odstavení stroje
  • eliminuje poškození rastrového válce
  • bezpečná instalace a demontáž - výrazné snížení úrazů při manipulaci
  • rovnoměrné dávkování barvy
  • vysoká kvalita tisku

STÍRACÍ RAKLE pro úzkou dráhu - TruPoint OrangeTM

Stírací rakle OrangeTM jsou navržené ze speciálně formulovaného polymeru, který vykazuje charakteristickou tuhost, pevnost a kluznost. Poskytují stabilní opotřebení bez štěpení nebo popraskání.

Obecná specifikace:

Volba tloušťky, šířky a profilu rakle je dána konfigurací rastrového válce a tiskové barvy. Obecně platí, že pro vyšší lineaturu a nižší přenosy bude potřeba užší profil Micro-TipTM (M8, M10, M15 a M25).

STÍRACÍ RAKLE pro kartonáž - TruPoint DuraPointTM

Stírací rakle DuraPointTM jsou rakle nové generace pro vlnitou lepenku. Jsou navržené ze speciálně formulovaného polymeru, který vykazuje charakteristickou tuhost, pevnost a kluznost. Poskytují stabilní opotřebení bez štěpení nebo popraskání.

Obecná specifikace:

Volba tloušťky, šířky a profilu rakle je dána konfigurací rastrového válce a tiskové barvy. Standardní profily raklí jsou zkosení v úhlech 30° a 40° nebo rovný hrot. Pro tloušťky od 1 mm je možná i lamela - dle požadavku.

TĚSNÍCÍ RAKLE - TruPoint PolyesterTM

Tato těsnící rakle je navržena tak, aby nahradila ocelovou a snížila poškozování rastrového válce v rastrové komoře. Materiál rakle PolyesterTM je vysoce odolný vůči chemikáliím a nabízí vysokou životnost rakle.

Leták - Stírací rakle (pdf)

Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou.


Podkategorie:


Hlavní navigace: