PANFLEX získal FTA Award!

11.5.2017 FTA award

Společnost PANFLEX, s.r.o. se v letošním roce zúčastnila prestižní soutěže Excellence in Flexography Awards. Každoročně ji pořádá americká asociace FTA (Flexographic Technical Association) a má za cíl ocenit to nejlepší, co může svět flexotisku nabídnout. Společnost PANFLEX, s.r.o. se se svými partnery umístila hned ve dvou kategoriích a ze slavnostního předávání 30. dubna 2017 v americkém Phoenixu přivezla zlaté a stříbrné ocenění „Excellence in Flexography 2017“.

Zlatou plaketu získal obal tištěný ve společnosti Mondi Bupak s.r.o., pro zákazníka BOHEMIA SEKT, s.r.o. – karton Bohemia Sekt demi sec (kategorie přímého potisku vlnité lepenky, procesní tisk).

Stříbrnou plaketu získal obal tištěný  ve společnosti THIMM Obaly, k.s., pro zákazníka Vinařství Mutěnice, s.r.o. – odnoska Vinařství Mutěnice (kategorie přímého potisku vlnité lepenky, tisk plných ploch).

I díky těmto oceněním PANFLEX prokázal, že se stále řadí mezi světovou špičku v segmentu přípravy flexotiskových forem a reprografických služeb.

„Působivá shoda s nátiskem. Reprodukce odstínu pleti a jemných detailů jsou téměř bez vady.“ – komentář poroty

 

 

 

 

 

 

 

„Dosažena vynikající kvalita zlaté. Pěkná práce s lakem, excelentní pokrytí černé.“ – komentář poroty

         
          Podkategorie:


Hlavní navigace: