Warning: file_put_contents(/var/www/panflex.cz/live/www/var/cache/tp_cms-obecna-sablona.html-aee5.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: P??stup odm?tnut in /var/www/framework.4.5.1/libs/TPEngine.php on line 109

Warning: touch() [function.touch]: Utime failed: Operace nen? povolena in /var/www/framework.4.5.1/libs/TPEngine.php on line 110
Panflex uzavřel distributorskou smlouvu se společností Sandon | PANFLEX

Panflex uzavřel distributorskou smlouvu se společností Sandon

S potěšením si dovolujeme oznámit, že PANFLEX  podepsal distributorskou smlouvu s britskou společností Sandon Global Ltd., a stal se tak jejich oficiálním distributorem produktů a služeb pro Českou a Slovenskou republiku.
Sandon Global se zabývá výrobou, renovací a povrchovou úpravou rastrových válců, návleků a hlubotiskových válců.
Společnost byla založena v roce 2004, jejím sídlem je město Runcorn, 26km západně od Liverpoolu. Základními hodnotami, na kterých úspěšně dlouhodobě staví svou činnost je důslednost, inovace a partnerství v tisku.
Sandon Global nabízí svým zákazníkům a obchodním partnerům inovativní řešení s využitím nejmodernějších technologií výroby a úpravy rastrových válců a návleků. Výsledkem jsou technické, kvalitativní a hospodářské výhody ve Flexotisku.
Více informací o společnosti Sandon Global Ltd. najdete na: www.sandonglobal.co.uk                                                                                                                                                           Podkategorie:


Hlavní navigace: