Kariéra

Staňte se součástí týmu PANFLEX

PANFLEX zajišťuje skvělé příležitosti k rozvoji profesní kariéry. Chcete odborně růst, jste otevřeni novým myšlenkám a jste připraveni na sobě pracovat? Uchopte svou příležitost a staňte se součástí týmu PANFLEXU.
Pracujte individuálně na své vlastní kariéře a využijte svůj potenciál. Budete pro to mít nejlepší podmínky.

Hodnoty a vize

Proč právě slogan „PANFLEX – o dva kroky dál“? Vyjadřuje vizi, úsilí držet se mezi evropskou špičkou v oboru potisku obalů. Klíčovým faktorem úspěchu je kvalitní tým, který sdílí firemní vizi a společnými silami se ji snaží proměnit ve skutečnost.
Lidé, kteří v PANFLEXU pracují, nejsou zaměstnanci. Jsou to kolegové, spolupracovníci. To přesně vystihuje situaci – každý musí přiložit ruku k dílu, aby celá firma byla úspěšná.

Přístup k pracovníkům

Je to velice jednoduché. Praktičtí a poctiví lidé dostanou příležitost k rozvoji, jak osobnímu tak odbornému.
Umožníme vám otevřený přístup k novým pozicím. V PANFLEXU se pouze nezaplňují pracovní místa, hledají se osobnosti, které budou společně na jedné lodi.
Naslouchat, podporovat, chápat potřeby, oceňovat ambice, schopnosti a iniciativu – to vše je filozofií přístupu k pracovníkům v PANFLEXu.

Hodnocení a odměny pracovníků

Mzda je tvořena základní a pohyblivou složkou. Za kvalitní a bezchybně odvedenou práci získáte zajímavé odměny. Víte, co se od vás očekává, hodnotící kritéria jsou předem jasně stanovena.

Co si ještě můžete přičíst k platu?

  • Týden dovolené na zotavenou navíc
  • Příspěvek na penzijní a důchodové připojištění
  • Možnost studia cizího jazyka ve firmě - platí pro vybrané pozice
  • Pitný režim v neomezeném množství zdarma
  • Firmou dotované teplé nápoje
  • Možnost stravování v areálu firmy - dovoz hotových jídel, jídelní automat
  • Dárky u příležitosti významné životní události

PANFLEX vynakládá nemalé finanční prostředky na různé kulturní, společenské a sportovní akce pro své pracovníky i jejich rodiny.


Podkategorie:


Hlavní navigace: